مقدمه

از زمانی که فروشگاههای اینترنتی در ایران شروع به کار کرده اند رقابت بسیار زیادی در زمینه فروش کالا به خصوص کالاهای دیجیتالی به وجود آمده است و این رقابت در نهایت به نفع مشتری بوده است. اما این رقابت در بعضی موارد تبدیل به یک مبارزه ناسالم شده و مشتریان با انبوهی از وعده وعیدهای وسوسه کننده و گاها دروغین مواجه شده اند.

از این رو کاربران و مشتریانی که قصد خرید، آن هم از نوع اینترنتی دارند از آنجایی که محصول را موقع خرید لمس نمی کنند این گمراهی دو چندان می شود.

ما در آی تی دانلود قبل از شروع و رونمایی از سایت تمام موارد بالا را بررسی کردیم و سعی کردیم راه حل هایی را برای اطمینان مشتری قرار دهیم تا این گمراهی را به نزدیک صفر برسانیم و یک خرید لذت بخش و ایمن را برای مشتری رقم بزنیم

پشتیبانی: ما در آی تی دانلود رضایت مشتری از هر چیزی برای ما مهم تر است و سعی کرده ایم این حرف در حد یک شعار نباشد. کامنت های سایت و شبکه های اجتماعی تا حدودی موید این مطلب هست. به زودی بخشی در سایت قرار خواهد گرفت که مشتریان نظرات خود را در سایت قرار دهند.

 

داشتن نماد اعتماد: فروشگاه های اینترنتی به دلیل اینکه اول پول را دریافت می کنند و بعد از آن محصول را ارسال می کنند امکان سو استفاده بسیار زیاد وجود دارد. به همین دلیل  به فروشگاه های اینترنتی که مورد اعتماد هستند یک نماد اعتماد می دهد که هم اکنون بر روی سایت آی تی دانلود  قرار دارد و شما با کلیک بر روی آن می توانید جزییات آن را ببینید.

 

تمامی موارد فوق فقط برای این است که ما گمراهی شما را در خرید اینترنتی به کمترین حد ممکن برسانیم.تصمیم با شماست. شاید اجرای تمام موارد بالا کمی برای ما هزینه بر باشد و از این رو قیمت ما از بعضی فروشگاه ها بالاتر باشد اما این اطمینان شما از خرید، مهم تر از این اختلاف قیمت ناچیز است و مطمئنا ارزشش را دارد.

سوالات متداول

آیا می دانستید که سوالات متداول بخشی از آموزش ها را تشکیل می دهند؟

پشتیبانی

هنوز سوالی در ذهنتان وجود دارد؟
با کارمندان پشتیبانی ما گفتگو کنید